Info

Blázny pro Tebe – Učíš mě dýchat (2015)

BpT3b-150x150

Deska začala vznikat už v roce 2014, najdete na ní 12 písní, které si kladou za cíl ukázat na jeden skvělý Boží nápad a tím je Jeho církev. Proto jsme si vzali na pomoc skvělou partu vokalistů a hostů. Chtěli jsme, aby nikdo příliš nevyčníval. Vždyť chvály nejsou o kapele na pódiu, skvělých muzikantech a profesionálních aranžích, ale o společném vyjádření vděčnosti za naleznutí té nejvzácnější Perly.

 

 

 


Blázny pro Tebe – Remixed (2012)

Blázny pro Tebe - Remixed

Jak už název napovídá, jde o upravenou verzi původních “Bláznů pro Tebe”. Z klasické verze zůstaly víceméně jenom zpěvy, ale i ty byly podstatně upraveny. Takže vlastně zůstal název a texty. Samozřejmě jde o změnu stylu hudby z klasických nástrojů na trochu více elektroniky, což jak věříme, si může najít své posluchače.

 

 Blázny pro Tebe (2011)

BpT1-150x150

Nahrávka se časuje do dávných dob roku 2011. Dalo by se říct, že na CD najdete 13 „živých“ nahrávek a jednu bonusovou píseň s věnováním. Deska vznikla jako první počin party, která se dává dohromady za účelem pravidelného setkání Jednoty bratrské a tuto desku vydala, aby se mohly písně učit a šířit dál.